MIESZKAJ PIĘKNIE :)
        

NOWE DOMY NA SPRZEDAŻ
- OKOLICE KRAKOWA

Osiedle VIDOK w Górnej Wsi koło Krakowa to kameralny i nowoczesny
kompleks domów jednorodzinnych wolnostojących.

Osiedle Vidok Górna Wieś

Osiedle vidok

Nasza Oferta 

Osiedle VIDOK w Górnej Wsi koło Krakowa to kameralny i nowoczesny kompleks domów jednorodzinnych wolnostojących. W naszej nowej ofercie znajduje się osiem domów jednorodzinnych o powierzchni użytkowej od 177 do 220 m2, każdy z garażem i dużym ogrodem. Powierzchnie działek domu wynoszą od 6 do 25 arów. Teren otoczony zielenią, dający duże możliwości aranżacyjne nie tylko budynku, ale i ogrodu. Domy sprzedawane będą w stanie deweloperskim. Umożliwia to urządzenie domu według indywidualnych preferencji oraz zgodnie z własnymi możliwościami.

Osiedle Vidok położone jest we wsi Górna Wieś przy ulicy Zachodniej. Gmina Michałowice, do której należy Górna Wieś, graniczy z północną częścią Krakowa. Działka położona 15 kilometrów od centrum Krakowa otoczona jest malowniczymi polami i łąkami.
Okolica obfituje w szlaki piesze i rowerowe za sprawą graniczenia z otuliną Parku Ojcowskiego. W pobliżu można także znaleźć często odwiedzane skałki wspinaczkowe. Z domów rozpościera się niesamowity widok na zieloną okolicę, która zapewnia spokój. Nowoczesny design idealnie komponuje się z otwartą przestrzenią widoczną z domów. Otoczenie zapewnia prywatność i ciszę, jednocześnie dając poczucie bezpieczeństwa.

Budynki jednorodzinne wolnostojące wraz z zagospodarowaniem terenów zielonych, dojazdem i dojściem do budynków oraz miejscami postojowymi dla samochodów oraz garażem. Każda nieruchomość posiada: ogrzewanie podłogowe na dwóch poziomach zasilane pompą ciepła, instalacje fotowoltaiczną, rekuperację, zbiorniki na wody opadowe, instalację wodociągową, kanalizację wraz z ekologiczną oczyszczalnią ścieków. Aluminiowe okna w systemie bezprogowym HST - na całej długości salonu. Dachowe okna kolankowe podkreślające bryłę budynku i podkreślające przepiękny widok na okolice.

Osiedle Vidok Górna Wieś
Osiedle Wiosenna Garliczka

Osiedle VIDOK

Dla kogo?

Ofertę kierujemy do osób, które preferują własny dom w spokojnym otoczeniu, z dala od miejskiego zgiełku. Nowe domy w okolicy Krakowa pozwolą Państwu cieszyć się piękną i bezpieczną okolicą, a jednocześnie pozostać w komfortowej odległości od centrum Krakowa. Dobra infrastruktura, dostęp do komunikacji podmiejskiej, a także bliskość szlaku rowerowego umożliwi prosty i szybki dojazd do miasta. Domy zaprojektowano zgodnie z najnowszymi trendami estetycznymi i technologicznymi z zachowaniem standardów ekologicznych i energooszczędnych, co wpływa korzystnie na środowisko, ale też minimalizuje koszty eksploatacji domu.

Osiedle Wiosenna Garliczka

Adres

Biuro sprzedaży:
ul. Radosna 14
32-088 Garliczka

Umów się

Pytania? Spotkanie?
Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży:

‭+48 512 055 117‬
biuro@tynor-nieruchomosci.pl

Zapraszamy  

Poniedziałek – Piątek 
9.00  - 15.00
Sobota - po wcześniejszym umówieniu

Instagram feed

Osiedle Wiosenna Garliczka Osiedle Wiosenna Garliczka Osiedle Wiosenna Garliczka