Mieszkaj pięknie

Nowe domy na sprzedaż
- okolice Krakowa

Domy Wiosenna w Garliczce koło Krakowa to kameralny i nowoczesny
kompleks domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej.

gotowe domy na sprzedaz w okolicach Krakowa

W naszej ofercie znajduje się 10 domów jednorodzinnych o powierzchni użytkowej od 135 do 190m2, każdy z garażem i dużym ogrodem. Domy wykonane są w zabudowie bliźniaczej w oparciu o indywidualnie przygotowany projekt. Powierzchnie działek domu wynoszą 6 i 8 arów. Teren otoczony zielenią, dający duże możliwości aranżacyjne nie tylko budynku, ale i ogrodu.

gotowe domy na sprzedaz w okolicach Krakowa

Ofertę kierujemy do osób, które preferują własny dom w spokojnym otoczeniu, z dala od miejskiego zgiełku.
Nowe domy w okolicy Krakowa pozwolą Państwu cieszyć się piękną i bezpieczną okolicą, a jednocześnie pozostać w komfortowej odległości od centrum Krakowa.
Dobra infrastruktura, dostęp do komunikacji podmiejskiej, a także bliskość szlaku rowerowego umożliwi prosty i szybki dojazd do miasta.

gotowe domy na sprzedaz w okolicach Krakowa

Domy zaprojektowano zgodnie z najnowszymi trendami estetycznymi i technologicznymi - zachowaniem standardów ekologicznych i energooszczędnych, co nie tylko wpływa korzystnie na środowisko, ale też zmniejsza koszty eksploatacji domu. Domy sprzedawane będą w stanie deweloperskim. Umożliwia to urządzenie domu według indywidualnych preferencji orazzgodnie z własnymi możliwościami.

Zobacz film 

Krótki film pokazujący początek prac oraz okolice w jakiej w jakiej ustuowane są Domy Wiosenna. Przez tereny sołectwa Garliczka przebiega szlak rowerowy („Czerwony”) o łącznej długości 34,6 km. Obejmuje on prawie całą gminę Zielonki i przebiega po granicy sąsiednich gmin (Bibice – Grębynice – Cianowice Małe – Brzozówka – Górna Wieś – Garliczka – Garlica Duchowna – Garlica Murowana – Bibice – Witkowice – Pękowice – Trojanowice – Januszowice – Przybysławice – Bibice